Konkurs ortograficzny „Z ORTOGRAFIĄ ZA PAN BRAT”.

Od  2 kwietnia w naszej szkole odbywały się kolejne etapy konkursu ortograficznego „Z ORTOGRAFIĄ ZA PAN BRAT” organizowanego przez panią Agnieszkę Boruch i Renatę Janas . Wzięli w nim udział wszyscy uczniowie klas II i III. Rozgrywki rozpoczęły się od dyktand przeprowadzonych w klasach. Wśród wszystkich uczniów wyłonieni zostali ,,mistrzowie.” Dwunastu z nich przystąpiło do eliminacji szkolnych. Musieli zmierzyć się z kolejnym dyktandem i zabawami ortograficznymi. Laureatami zostali:

klasy II

I miejsce Wiktoria Szklarczyk klasa II c

II miejsce Oliwia Nytko klasa IIb

III miejsce Jakub Czekaj klasa IIa

klasy III

I miejsce Lena Pęcak klasa IIIa

II miejsce Paulina Karwat klasa IIIa

III miejsce Emanuel Grędys klasa IIIa

Laureaci z klas II reprezentowali Szkołę na forum Tarnowa 20 maja, w etapie międzyszkolnym, organizowanym

przez SP 23. W tych zmaganiach wyróżnienie zdobyła Wiktoria Szkarczyk.

 

22 maja uczniowie klas I-III spotkali się na podsumowaniu konkursu. Nagrody i dyplomy zostały wręczone przez dyrektora Szkoły pana Leszka Marka wszystkim uczestnikom etapu szkolnego.

Laureatom i wychowawcom gratulujemy, życząc dalszych sukcesów.