Wspomnienie Świętego Jana Pawła II.

W obecnym miesiącu szczególnie wspominamy osobę ŚWIĘTEGO JANA PAWŁA II.

10 października –  Dzień Papieski

16 października –  rocznicę wyboru na papieża

22 października – wspomnienie liturgiczne.

Z tej okazji uczniowie naszej szkoły przez radiowęzeł mogli wysłuchać montaż słowno-muzyczny nawiązujący do hasła tegorocznego DNIA PAPIESKIEGO pt. „ Nie lękajcie się”. Aby utrwalić treści o naszym wspaniałym RODAKU na lekcjach religii uczniowie pracując w grupach, metodą kolażu, wyrażali myśli Jana Pawła II:

„ Otwórzcie drzwi Chrystusowi”, „ Trwajcie mocni w wierze”

Uczniowie z entuzjazmem przystąpili do tego przedsięwzięcia, emocje towarzyszyły im zwłaszcza podczas prezentacji poszczególnych prac, gdy uczniowie omawiali co znaczy „otworzyć drzwi CHRYSTUSOWI i trwać  mocno w wierze”.

Wykonane prace można podziwiać w holu naszej szkoły