Szkolny Konkurs Czytelniczy „Lubię baśnie H. Ch. Andersena.”

Dnia 5 maja uczniowie klas trzecich wzięli udział w Szkolnym Konkursie Czytelniczym „Lubię baśnie H. Ch. Andersena.  Tegoroczne pytania konkursowe dotyczyły znajomości treści pięciu baśni H. Ch. Andersena – były to: Calineczka, Dzielny ołowiany żołnierzyk, Nowe szaty cesarza, Słowik i Dziewczynka z zapałkami. Trzeba przyznać, że uczniowie byli doskonale przygotowani i wykazali się znajomością wielu szczegółów. Na laureatów konkursu czekały nagrody i dyplomy. W piątek 13 maja ogłoszono wyniki:

1 miejsce zdobyła: Zuzanna Maciszewska z kl. 3b

2 miejsce – Natalia Ostrowska z kl. 3a

3 miejsce – Nikola Szumlańska z kl. 3b

Wyróżnienia: Jakub Główczyk kl. 3a

Zofia Płaza kl. 3b

Wanessa Greczyńska kl. 3a

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy – organizatorzy: Krystyna Tatarczuch i Klaudia Mokwa.