Sukcesy uczniów

Rok szkolny 2019/2020

Wojciech Sysło (VI d) zajął 1 miejsce (kategoria klas 4-6), w etapie rejonowym XXIII Ogólnopolskiego Konkursu Polskiej Poezji Religijnej „Pierścień Świętej Kingi”, który odbył się w Pałacu Młodzieży w Tarnowie. 16 i 17 grudnia w Uzdrowisku Kopalnia Soli Bochnia będzie reprezentował rejon tarnowski w przesłuchaniach finałowych. 

 

 

II miejsce w Halowej Piłce Nożnej (dziewczęta)

IV miejsce w Halowej Piłce Nożnej (chłopcy)

IV miejsce w Halowej Piłce Nożnej (dziewczęta)

V miejsce w Turnieju Szachowym

 

 

I miejsce w konkursie plastycznym „Polska Sto Lat Niepodległa” organizowanym przez Urząd Miasta Tarnowa (Nina Hynek, kl. 8b)

I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim „Do Ciebie mówię Wielki Tułaczu” (Aleksandra Maciszewska, kl. 8c)

 

Tarnowska Marka Talentu i sukcesy naszych uczniów

W roku szkolnym 2018/2019 uczniowie klas czwartych brali udział w wielu ogólnopolskich konkursach z języka polskiego. Były to zmagania z ortografią, sprawdzanie wiedzy z zakresu teorii literatury, czytania ze zrozumieniem i inne.

Nasi uczniowie zostali również docenieni na Tarnowskiej Gali Talentów, gdzie podczas uroczystego spotkania odebrali dyplomy i okolicznościowe medale.

Poniżej prezentujemy wyniki.

 

CES Ogólnopolski Test Ortograficzny

Piotr Dudek, kl. 4c – 5 miejsce – dyplom laureata

Justyna Maroszek, kl. 4d – 5 miejsce – dyplom laureata

Zuzanna Leśniak, kl. 4a – 6 miejsce – dyplom laureata

 

IRO Dyktando Nie Tylko Dla Mistrzów

Zuzanna Leśniak, kl. 4a – 15 miejsce – dyplom wyróżnienia

EDI Ogólnopolski Konkurs z Języka Polskiego „Pingwin”

Jerzy Kuca, kl. 4c – 5 miejsce – dyplom laureata

Jan Majzarowicz-Jaszcz, kl. 4a – 6 miejsce – dyplom wyróżnienia

Zuzanna Leśniak, kl. 4a – 6 miejsce – dyplom wyróżnienia

Zuzanna Łakoma, kl. 4a – 9 miejsce – dyplom wyróżnienia

Justyna Maroszek, kl. 4d – 9 miejsce – dyplom wyróżnienia

 

CES Ogólnopolski Konkurs z Języka Polskiego „Galileo”

 

Justyna Maroszek, kl. 4d – 6 – miejsce – dyplom laureata

Zuzanna Leśniak, kl. 4a – 6 – miejsce – dyplom laureata

Blanka Bator, kl. 4a – 8 miejsce – dyplom laureata

Magdalena Reczek, kl. 4d – miejsce – dyplom wyróżnienia

Zuzanna Klimek, kl. 4d – 11 – miejsce – dyplom wyróżnienia

Jan Majzerowicz-Jaszcz, kl. 4a – 11 – miejsce – dyplom wyróżnienia

Marcel Główczyk, kl. 4a – 12 – miejsce – dyplom wyróżnienia

Gabriel Śliwka, kl. 4a – 13 – miejsce – dyplom wyróżnienia

Kacper Szumlański, kl. 4a 13 – miejsce – dyplom wyróżnienia

Katarzyna Płaza, kl. 4a – 13 – miejsce – dyplom wyróżnienia

Julia Potępa, kl. 4a – 14 – miejsce – dyplom wyróżnienia

Marisa Chwastowska, kl. 4d – 15 – miejsce – dyplom wyróżnienia

 

CES Ogólnopolskie Dyktando Szkolne

 

Blanka Bator, kl. 4a – 14 – miejsce – dyplom wyróżnienia